عنوان صفحه چگونه کار می کند؟

در هر سایتی، صفحات زیادی هست که در هر کدوم از اونا، وبمستر باید محتوای خاص تولید کنه. این صفحات هر چند از راه لینکا به همدیگه رابطه دارن ولی هر صفحه، به طور جداگونه به وسیله گوگل بررسی و ایندکس می شه به خاطر همین، در بهینه سازی همه صفحات سایت، باید خوب انجام داد.
یکی از مسائلی که در طراحی هر سایت باید رعایت کرد اینه که عنوانی مناسب واسه اونا انتخاب شه. این مسئه مانند اینه که شما بخواین یه اسم واسه شناسنامه فردی انتخاب کنین. دلیل این اهمیت در اینه که اگه صفحاتی از سایت شما مطالب خوبی داشته باشن ولی عنوان مناسب نداشته باشن، شانس ایندکس شدن صفحات شما شدیدا پایین می اید چون گوگل مجبور می شه عنوانی که خود بهترین می دونه رو انتخاب کنه.

همونطور که قبلا گفتم عنوان صفحه یکی از مهمترین‬ المانهای صفحه س که موقع‬ اجرا کلمات کلیدی در سایت کنترل میکنین.‬ من در این مقاله دلیل این رو توضیح می دم‬. همونطور که می دونین وقتی ما در‬ مورد عنوان صفحه صحبت میکنیم‫ و شما این رو در کد میبینین‬ شما می تونین محتوای موجود در کد رو کنترل کنین.‬ حال به چه دلیل این المان مهمه؟‬ دلیل اصلی اینه که‬ موتورهای جستجو به ما نشون میدن‬ که به چه دلیل اون المان مهمه‬.

اهمیت عنوان صفحه

وقتی ما صفحه‬ یافته های جستجو رو بررسی میکنیم‬ یافته ها واسه ما گروه مشخصی از‬ المانها رو که از صفحه وب ‫بدست اومده رو میسازد‬، همیشه عنوان صفحه آبی‬ است و خطی به زیر خود داره.‬ این یه لینک مستقیمه و از واژه های‬ برابری با عنوان صفحه ای که در‬‬‬‬‬ ‫نوار مرورگر ظاهر میشه استفاده کرده‬، پس عنوان صفحه ای که شما‬ در هر صفحه استفاده میکنین اولین پیام تبلیغاتیه‬ که جستجو گر واسه اون صفحه در رتبه بندی مشاهده میکنه‬. متن آبی نشانی صفحه س، متن مشکی‬ توضیحه که میتونه‬ بخشی از صفحه با توضیح متا باشه‬. تکرار میکنم این به طور کامل در کنترل شما قرار داره‬ البته ممکنه موتور جستجو بخشی از متن رو برداره‬ و اونو کنار هم بذاره‬ و هم اینکه شما بعضی از این لینکها رو میبینین که‬ خطی زیرشون ندارن و اینا آبی‬ هستن که ما اونا رو لینکهای‫ سایت نام گزاری کردیم‬ و اینا لینکهای مشخصی در اون سایت هستن‬ پس صفحه یافته های جستجو همونطور که میبینین‬ مستقیما از المانهای کد شما در صفحه یافته های استفاده میکنه‬ پس همه اینا در کنترل شما قرار داره‬‬‬‬.

اگه شما به صفحه ای در‬‬ فست سئو برید می تونین ببینین که عنوان صفحه مرورگر همون عنوان استفاده شده‬ در صفحه یافته های موتور جستجو رو داره‬ و ما هم اینکه میتونیم ببینیم که‬ از کدی حاصل شده.‬ واسه همینه که عنوان‬ صفحه خیلی حیاتیه. همونطور که گفتم‬ این اولین چیزیه که جستجو‬ گر در مورد سایت میبینه‬ و نه فقط باید کلید واژه ای‬ که جستجو گر تایپ میکنه مربوط باشه‬ بلکه باید یه پیام قابل قبول رو ارائه کنه.‬ دلیلی که باعث شه فرد به جای‬‬ ۹ نتیجه دیگه بر اون کلیک کنه‬ که این تعداد به نوع جستجوی اونا رابطه داره‬ پس عنوان صفحه شما باید کوتاه و به درد بخور باشه‬ و باید واسه هر صفحه منحصر‬ به فرد باشه و از کلیدواژ‫ها در اون استفاده شه‬.

‬ نوع موتور جستجوی شما اهمیتی نداره،‬ همه فرمتهای صفحات یافته های موتور جستجو‬ از المان مشابهی استفاده میکنن.‬ این اولین چیزیه که جستجو گر میبینه‬ پس باید به اون و پیام‬ اون توجه زیادی داشته باشین‬ تا پیام خود رو بتونین از‬ روش عنوان صفحه انتقال بدین.‬ اجرا کلید واژه تنها مربوط به موتور جستجو نمیشه‬ بلکه این واسه جستجوگره تا‬ کلیکایی واسه سایت خود جذب کنین‬‬‬‬.