چگونه بازدید سایت/وبلاگ را افزایش دهیم؟

افزایش ترافیک سایت website-traffic

به تنهایی نمی تونه تحولی در کار و کاسبی شما بسازه چراکه سایتا در حالت عادی بازدید کننده ای ندارن و تقریبا کاربرد اونا فقط ظاهریه اما اگه بخواین تا در اینترنت کار و کاسبی خود رو گسترش بدین باید چه کرد؟ بهترین راه حل زیاد شدن تعداد بازدیدکنندگان سایت شماس ؛ در این مقاله میخوایم مهترین نکات افزایش بازدید سایت رو بررسی کنیم. با ما همراه شید.

تبلیغات در سایتای پر بازدید

یکی از بهترین روشای افزایش بازدیدکنندگان سایت تبلیغات در سایتای پر بازدید به خصوص سایتای در رابطه به زمینه فعالیت وب سایته. البته واسه درج آگهی در سایت مورد نظر خود حتما با متخصص سئو مشورت کنین چون ممکنه تبلیغ در سایت خاصی و چگونگی اون باعث افت نمایش سایت شما در موتورهای جستجو شه.

بروز رسانی منظم سایت

واسه اینکه سایت فعالی داشته باشین باید پیوسته و به صورت دائمی در اون مقالات و اطلاعات جدید بارگذاری کنین. درج اطلاعات جدید در سایت باعث ارسال سیگنالای مثبت به موتورهای جستجوئه و هر چی این اطلاعات شما در رابطه تر به زمینه فعالیت شما و کامل تر باشه و مورد نظر کاربران شما باشه تاثیر بهتری در رتبه شما در موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش بازدید کننده سایت داره.

بک لینک سازی واسه سایت

بهترین و با کیفیت ترین سایت رو هم اگه داشته باشین اگه از سایتای دیگه به اون لینکی وجود نداشته باشین ترافیک و بازدید کننده خوبی نداره. واسه اینکه سایت خود رو معتبر تر کنین بهتره از سایتای دیگه به سایت خود به صورت دائمی لینک ایجاد کنین. این کار رو می تونین از راه فروما، سایتای آگهی و وبلاگا و نوشتن مقاله و اطلاعات در سایتای دیگه انجام بدین.

فرستادن ایمیل تبلیغاتی

یکی از روشای افزایش ترافیک بازدید کننده سایت فرستادن ایمیل تبلیغاتیه. می تونین این کار رو از راه شرکتای ارائه کننده خدمات فرستادن ایمیل تبلیغاتی انجام بدین و البته دقت کنین با انجام روش اشتباه فرستادن ایمیل گروهی تبلیغاتی ممکنه به سایت خود آسیب وارد کنین پس بهتره واسه انجام این کار با متخصص سئو مشورت کنین.

بررسی اصول سئو در سایت

اگه اصول و قوانین سئو رو در سایت خود رعایت کنین سایت شما رنک بهتری در موتورهای جستجو میگیره و این رنک بهتر باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان سایت خواهد گردید. بهتره کار طراحی و بهینه سازی خود رو از راه شرکتای با تجربه طراحی وب مثل دارکوب انجام بدین تا اصول و قوانین سئو به صورت کامل در سایت شما در نظر گرفته شه.

فرستادن اس ام اس تبلیغاتی

از راه فرستادن اس ام اس تبلیغاتی و درج لینک سایت در اونم می تونین بازدید کننده بدست بیاوریدولی بهتره این روش رو به صورت دائمی انجام بدین تا تاثیر مطلوب تری روی سایت داشته باشه.

قرار دادن امکانات رایگان در سایت

امکانات و اطلاعات رایگان در سایت موردیه که می تونین از راه اون بازدید کننده جلب کنین و واسه انجام این کار می تونین با طراح سایت خود مشورت کنین.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت و به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و لینک دادن به سایت از راه اون یکی از روشای جدید و موثر واسه افزایش بازدید کنندگان سایت داره و با در نظر گرفتن وجود و قدرت این شبکه ها تاثیر بسیاری در موفقیت سایت داره.

منبع: افزایش بازدید سایت

پیشنهادایی واسه طراحی سایت و پیشرفت دهندگان اون

راحت ترین راه ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی

سئو طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *