چگونه با خرید یک کیف شیک پوش شویم؟

در گذشته به کار گیری کیف، بیشتر جنبه تزیینی داشت اما امروزه کیف، یکی از وسایل لازم ما در بیرون از منزله، اما بعضی وقتا مدل های بسیار جور واجور کیف باعث می شه که نتونیم بدون هیچ سختی ای، خریدمون رو انجام بدیم. اگه می خواید یه کیف بخرین نکات زیر می تونه به شما کمک کنه.

واسه خرید در قدم اول، باید کاربرد کیف رو مشخص کنین. اگه به دنبال مدلی هستین که بتونین اون رو با تعداد بیشتری از لباس هاتون هماهنگ کنین، بهتره به دنبال شکل های جور واجور ساده و بدون طرح برید. رنگ های مشکی، سرمه ای، قهوه ای و سبز تیره از جمله رنگ هاییه که توانایی هماهنگی بیشتری با رنگ های دیگه داره. مثلا رنگ قهوه ای می تونه با لباس های کرم و شیری استفاده شه. رنگ سبز هم ترکیب خوبی رو با نارنجی و زرد تشکیل میده.

اگه می خواهید کیفی بخرین که در اون از چند رنگ استفاده شده باید به رنگ اصلی و زمینه حواستون باشه که یه رنگ خنثی باشه. وقتی که رنگ لباس هاتون جور واجور و بیشتر از ۲ رنگ داره حتما از کیف های تک رنگ استفاده کنین.

موضوع دیگه ای که این وسط اهمیت داره، اندازه و اندازه کیفه. اگه شما یه خانوم میانسال هستین، بهتره از یه کیف متوسط یا کوچیک استفاده کنین. رنگ کیف این افراد نباید تند و زننده باشه. دختران نوجوون همیشه وسایل زیادی دارن که دوست دارن همراه خود داشته باشن. به کار گیری کیف های بزرگ با رنگ های خوشحال واسه این گروه سنی مناسب تره.

خانوم های بلند قد می تونن از شکل های جور واجور کیف ها استفاده کنن، اما اگه ریز اندام و قد کوتاه هستین بهتره از کیف های کوچیک تر و جمع و جورتر استفاده کنین.

کیف های پارچه ای بیشتر واسه محیط های غیررسمی کاربرد داره، اما اگه می خواهید واسه شرکت در مهمانی های رسمی کیفی جفت و جور کنین بهترین گزینه می تونه یه کیف کوچیک چرمی به رنگ مشکی یا قهوه ای باشه.

هماهنگی رنگ بین کیف و کفش می تونه اثر زیادی در شکل ظاهری شما داشته باشه. بهتره این دو رو از یه طرح و رنگ انتخاب کنین یا دست کم جنس اونا رو با هم هماهنگ کنین.اگه رنگ کیف و کفش تون هماهنگی نداره می تونید از بند کفش همرنگ کیفتون استفاده کنین یا از طرح های خلاقانه ای مانند این استفاده کنین.

قبل از خرید کیف، به تعداد جیب های اون دقت کنین. اگه همیشه وسایل زیادی رو به همراه دارین، جیب ها واسه شما کاربرد زیادی داره. ممکنه شما جزو اون دسته از خانوم هایی باشین که کیف شلوغی دارن و هر بار که به دنبال چیزی هستن اون رو به سختی پیدا می کنن. واسه حل این مشکل از کیف های کوچیک تر داخل کیفتون استفاده کنین تا وسایلتان سروسامون داشته باشن.

نکته دیگری که باید به اون به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین اینه که اگه علم آموز هستین حتما از کوله پشتی های استاندارد استفاده کنین. کیف های دستی باعث افتادگی شونِه ها می شه و هنگام حمل وسایل سنگین واسه ستون فقرات خطرناکه. بهتره این کیف ها بند کمری هم داشته باشه تا هنگام حرکت همیشه روی شونِه ها تلو تلو نخورد.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

بازنشر سیمرغ شیک پوشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *