چگونه با خیانت همسرم کنار بیایم؟

love

وقتی کسی به شما خیانت می کنه، روش درست یا روش غلط واسه عکس العمل دادن به اون وجود نداره. این یه تجربه شخصی بسیار عمیق و دردناکه و فقط خودتون می دونین چه رفتاری درمقابل اون باید نشون بدید.

به گزارش آلامتو به نقل از مردمون؛ بااینحال، به کار گیری پیشنهاد های کسائیکه تجربه مشابهی داشته ان می تونه کمکتون کنه. در زیر بهترین پیشنهاد های خوانندگان مردمون در سایت و صفحه فیسبوکمان رو براتون جمع بیاری کرده ایم تا بتونین راحت تر با این مشکل کنار بیایید.

  1. «یه مدت زمان برد تا من بتونم این موضوع رو از یاد ببرم اما چیزی که خیلی به من کمک کرد این بود که به خودم یادآور می شدم، رفتار اون، انتخاب خودش بوده و من هیچ کنترلی روی اون نداشته ام. شاید اینجور آدمایی هیچوقت واقعاً خوشحال نباشن چون همیشه دنبال چیز دیگری هستن درحالیکه مشکل اصلی خودشانند. اما این طرف قضیه خود شمائید که فوق العاده اید و می تونید با این مشکل هم مثل مشکلات دیگه زندگی کنار بیایید.»
  2. «عصبانیتتون رو بیرون بریزین. وقتی من تونستم در آخر این موضوع رو بگذرونم، از شوهر سابقم و شریک خیانت اون بخاطر درهایی که به رو من باز کردن، متشکر بودم. من آدم خوبی هستم (مطمئناً شمام همینطور) و لایق بهترین ها. وقتی شوهرم با زنی دیگه به من خیانت کرد، این آزادی رو به من داد تا بتونم بهترین رو واسه خودم پیدا کنم.»
  3. «فریاد بکشین، گریه کنین و غصه بخورین. مطمئناً اینجور اتفاقی باعث عصبانیتتون می شه، پس بذارین که عصبانی شید. هیچی بدتر از این نیس که بقیه به شما بگن که آروم باشین و خودتون رو جمع و جور کنین.»
  4. «کمی صبر کرده و به موقعیتی که در اون هستین فکر کنین. بدون این دست اون دست کردن به این اتفاق عکس العمل ندین تا از تصمیمی که می گیرید، پشیمون نشید. لازم نیس فوراً تصمیم بگیرین. و وقتی به اینکه چه می خواهید بکنین فکر کردین، برنامه ریزی کنین. این همون کاری بود که من انجام دادم. دفعه اولی که بخشیدم، نقشه ای داشتم که اگه اینجور اتفاقی دوباره برام افتاد، چه بکنم. وقتی به طور غیرقابل اجتنابی این اتفاق برام تکرار شد، دیگه می دونستم که دقیقاً می خواهم چیکار کنم، کجا می خواهم زندگی کنم، بچه ام رو به کدوم مدرسه بفرستم، کارم رو چه بکنم و …»

  1. «یادتون باشه که این انتخاب اونا بوده، باوجود همه اتفاق هایی که در گذشته و حال این رابطه براتون افتاده. این انتخاب آزادانه اونا بوده که موجب این وضعیت شده. شمام آزادید، پس گناهی که اون به گردنتون انداخته رو با خودتون حمل نکنین. اما نباید از یاد ببرین که باید ببخشین. نمی گویم این کار آسونه، اما در آینده از خودتون متشکر هستین. تنها چیزی که باید جلو دیدتون بذارین اینه که این اشتباه و ضعف اون بوده نه شما. این ناتوانی اون واسه حفظ پاکی رابطه زناشوییتان بوده که موج این اتفاق شده.»
  2. «حتی اگه نتونین شکسته های رابطه رو دوباره به هم وصل کنین، قبل اینکه همه چیز باعث ویرانی خودتون شه، اون رو ببخشین.»
  3. «به نظر من همه چیز به این بستگی داره که از این به بعد طرف مقابل چیجوری می خواهد رفتار کنه. هر تصمیمی که بگیرین، پیشنهاد می کنم که این رو یادتون باشه: گذشته، گذشته س. فقط امروز رو دارین.»
  4. «من به عنوان روانشناسی که تخصصم کار کردن روی افرادیه که خیانت براشون اتفاق افتاده، پیشنهاد می کنم که صبر کنین. لازم نیس همون لحظه تصمیمی بگیرین.»
  5. «یادتون باشه: خیانت اون تاثیری روی شما نداشته و به خودشون برخواهد گشت. رفتار و اعمال اون به بقیه نشون می دهد که واقعاً چیجوری انسانی هستن. شمام می تونید سرتون رو بالا نگه دارین.»

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

خیانت عشق مردمون چیجوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *