چگونه با قانون جذب ثروتمند شویم؟

احمدرضا کرامت زاده keramatzade

پیشنهاد من اینه که از توجه به ظواهر بگذرید و روی این نکته تامل کنین که واقعا شما کی و چی هستین؟ا

می دونیدحدود بیست و چهار میلیون  کیلو وات ساعت  بر کیلو گرم انرژی پتانسیل در الکترونای اتمای بدن شما جای داده شده؟

یه قدرت طبیعی و فوق العاده.انرزی پتانسیل درون ما میتونه روشنایی یه شهر کوچیک رو بمدت یه هفته تامین کنه.شما واقعا چی میخاید؟

یه ایده خوب در بخش خاصی از زندگی شما چقدر میارزه؟

چیجوری میتونم ثروت بیشتری بدست بیارم؟

تغییر زندگی بهتر واسه من چیجوری اتفاق میافته؟

یعنی رویاهای من به واقعیت می پیونده؟

هر ساختمون و برجی در هر شهری رو در نظر بگیرین از فکر و دهن بشر جدا شده.

کلید  قفل ایده ها و ارزوها می دونید چی  باز میکنه ؟

قصد و اراده آدم..انچه ما دنبالش هستیم در خارج از وجود ما نیس بلکه درون وجود من هست.قانون جذب یه راز نیس بلکه بطور کامل بحث شده و شکافته شده وتوسط کسائی که می دونستند چیجوری به نفع خودشون بکار بگیرن مورد استفاده قرار گرفته..یکی از دوستان ایمیلی زده بود و گفته بود قانون جذب واسه من کار نمیکنه.. این مثل اینه که بگیم قانون جاذبه زمین کار نمیکنه..قانون جذب همیشه کار میکنه.عین قانون جاذبه زمین.بخاطر همینه که می تونین روی صندلی بشینید و آویزون نشید.اما اگه از این قانون اشتباه استفاده کنین واز یه ساختمون بلند بپرید، اسیب می بینین.عین همین در مورد قانون جذب رخ میده.قانون جذب یه قانون ثانویه هست.قانون اصلی و اولیه قانون ارتعاشه.یه جنبش و ارتعاش درون وجود همه آدما هستش که دیکته میکنه چی رو به زندگیتون جذب کنین.وقتی خودتون رو در فضای ارتعاش  داشتن ایده ها قرار بدین،هر چیزی در اون جهت باشه به طرف شما جذب میشه.انرژیای مشابه همدیگه رو جذب می کنن.اگه شما ارتعاش خوبی نداشته باشین،چیزایی که دوست ندارین رو جذب می کنین.قانون جذب همیشه کار میکنه و نکته مهم درک این قانونه که ذهن و بدن به شکل یکپارپه در هم ارتعاشی مناسب قرار بگیرندو چیزایی که میخایم به سمت ما جذب بشن.اگه فکر می کنین از قانون جذب استفاده کردین و جواب دلخواهتون رو نگرفتید،مثل دوشاخ لامپیه که به برق وصل می کنین و روشن نمیشه..شروع می کنیم به بررسی ببینیم مشکل از کجاس..قانون جذب هم همینه.باید مشکل اتصال رو پیدا کرد.شما میخاین به اون طرف ذهن برید.و شروع به درک این کنین که ذهنتون چجوری کار میکنه.باید بفهمین این چیزایی که الان تو زندگیتون دارین به چه دلیل بدست اوردید و اگه داشته هاتونو دوست نداریدچگونه تغییرش بدین.حتما شنیدید افکار ما به اشیا تبدیل میشن.واقعا اینجور اتفاقی میافته.افکار نظام باورهای ما میشن. واسه ما شخصیت فردی میسازن.افکار به اشیا تبدیل میشن بشرطی که با احساسات ما هم جهت باشن. و با استعدادهای شما مطابقت داشته باشن.و با ندای وجدان داخلی شمام راه باشن

دانلود رایگان در رابطه : کلیپ انگیزشی با صدای استاد کرامت

هماهنگ با هر چیز دیگه که شما در کائنات دارین.هر چیزی وقتی یه فکر بوده.هر چیز ،چه درخت، چه آب وهر چیز دیگه ای بوسیله تجسم بشر شکل گرفته.هر چیزی که فکر می کنیم خلقتی هوشیارانه در اون نهفته هست..تفکر عالی ترین عملیه که ما قادر به انجامش هستیم.و وقتی که فکر می کنیم داریم افکار جدا از هم رو کنار هم جمع می کنیم.و ایده ها رو خلق می کنیم.و با حفظ این ایده ها ذهن و ترکیب اون با احساس و هیجان باعث میشیم ایده ها به عمل تبدیل بشن. و هم اینکه باعث جذب میشن..فقط حرف زدن در مورد ارزوها و رویاها کافی نیس. واینکه در مورد ارزوها فکر کنیم و دعا کنیم که ارزوهامون براورده بشه.واقعا نیازه که دست بعمل بزنیم.براساس تجربه شخصیم با یه قدم عملی هر چیزی تغییر میکنه.پس لازمه کاری انجام بدین.شما با پرورندان دیدگاه های جدید سرنخایی رو می بینین که مثل جوونه سر در میارند.اگه به این جوانه ها توجه کنین، رشد می کنه و جوونه و گل میدن.ایده ها به این روش خودشون رو نشون میدن.مهمترین چیز اینه که به رشد ارزوهامون کمک کنیم.آستینا رو بالا بزنین. در عرض یه هفته با تموم قدرت تلاشی حیرت اور به خرج بدین.گامی وردارین که نشون بده شما به رویای خودتون اونقدر علاقه مند و متعهدید که هیچ ترس و تردیدی نمیتونه مانعی واسه نرسیدن به اون بشه.دست به اقدام زدن واسه ارزو هست که باعث انجام اون ارزو میشه.

قانون کائنات درست کار میکنه اما ما باید طرز به کار گیری اونو یاد بگیریم.با قدمهای کوچیک میشه گامهای بزرگ برداشت. و اگه تکون نخورین سرجای خودتون تا اخر عمر باقی می مونید.اگه دست بعمل زدید و نتیجه ای نگرفتید،بدونین نتیجه در راه س.

چیجوری با قانون جذب پولدار شیم؟

در ویدیو انلاین ببینین و واسه عزیزانتون بفرستید.

رشته های پردرآمد تجربی و ریاضی در ایران

چیجوری به پول برسیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *