چگونه برای سفرهای نوروزی برنامه ریزی کنیم تا از تعطیلات لذت ببریم؟

قبل از برنامه ریزی واسه سفر باید بدونیم که سفر رفتن چه فایده هایی واسه روح و کیفیت زندگی مون داره. خیلی از افراد براشون سؤاله که فایده سفر رفتن چیه؟ به چه دلیل باید اینهمه هزینه کنیم و به مکانی دور از شهر و خونه مون بریم؟ اصلا به چه دلیل باید دردسر و خطرات سفر رو به جون بخریم؟

۱- اجتماعی می شید: اولین و مهم ترین فایده سفر رفتن اینه که شما رو در شرایطی قرار می دهد که مجبور به مراوده با دور وبریا تون می شید.

۲- خوش صحبت می شید: سفر کردن نه فقط شما رو مجبور به صحبت کردن می کنه، که صحبت کردن شما رو بهتر و راحت تر هم می کنه.

۳- منعطف می شید: سفر رفتن شخصیت شما رو قوی و منعطف می کنه. شما یاد می گیرید با تأخیر پرواز چارتر هواپیما، غذای بد، محیط کثیف، آدم های متفاوت و … کنار بیایید و به اصطلاح لوس نباشین!

۴- خوشحال می شید: سفر رفتن بهتر از هر روانشناس و مشاوری راه و رسم خوشحال زندگی کردن رو به شما می آموزد.

مدیریت هزینه های سفر رو یادتون نره!

اگه به فکر برنامه ریزی هستین باید از برنامه ریزی واسه وسیله ای که با اون قصد سفر رو دارین بکنین. بسیاری علاقه مند ان که سفرهای نوروزی رو با اتومبیل شخصی خود بکنن اما پیشنهاد ما به کار گیری وسایل حمل و نقل عمومی مانند قطار و هواپیماست. دلیل اونم لذت بیشتر از سفر و جلوگیری از خستگیای به وجود اومده بوسیله رانندگیه.

اما به چه دلیل واسه خرید آنلاین بلیط قطار و یا بلیط هواپیما باید هزینه زیادی رو پرداخت کرد؟ یکی از روشی که واسه مدیریت هزینه سفر به شما پیشنهاد می کنیم. خرید اینترنتی بلیط قطار واسه مسافران ریلی و خرید بلیط هواپیما چارتر واسه مسافران هواییه. به این روش می تونین از تخفیف بیشتری بهره مند شید و هزینه هاتون رو کم کنین. البته باید بدونین که بلیط خرید بلیط هواپیما چارتر فقط واسه پروازهای داخلیه و اگه می خواین بلیط ارزون هواپیما واسه سفرهای خارجی جفت و جور کنین تنها باید از راه آژانسای معتبر و دارای مجوز رسمی دست به کار شین.

هم اینکه اگه مسافر ریلی هستین و یکی از مسیرهای زیر رو واسه سفرهای نوروزی انتخاب کردین.

۱- قطار تهران مشهد

۲- قطار تهران اصفهان

۳- قطار تهران اهواز

۴- قطار تهران شیراز

و … رو دارین به کار گیری خدمات فلایتیو رو به شما پیشنهاد می کنیم.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

بلیط هواپیما تور مسافرتی تور نوروز خرید اینترنتی بلیط رزرو بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *