چگونه بفهمیم به ما خیانت می‌شود؟

خیانت infidelity

نشونه هایی که میگه همسرتون با شما صادق نیس:

وقتی که صحبت از خیانت زن و شوهر به میان می اید نمیشه خیلی راحت از کنار اون عبور کرد.

واقعیت اینه که خیانت کنندگان خوب می تونن شما رو گول بزنن و کارایی که انجام دادن رو به کمک ترفندهای موجود مخفی کنن.

براساس گفته کارشناسان پنج نشونه هست که میگه همسرتون در حال خیانت به شماس و ممکنه با کس دیگه ای رابطه داشته باشه. اگه یک یا چند مورد از نشونه های زیر رو در همسر خود مشاهده کردین بهتره کمی نگران شید و به کمک یه فرد متخصص با شرایط موجود مقابله کنین.

اونا بیشتر از قبل به رابطه جنسی علاقه مند شدن:

بعضی از افراد می گن که به هنگام خیانت، ممکنه میل جنسی اونم کاهش پیدا کنه اما واقعیت اینطوری نیس و دقیقا عکس این موضوع صادقه. وقتی که افراد در حال خیانت به همسر خود هستن ممکنه نیاز و تمایل بیشتری به رابطه جنسی داشته باشن. یکی از مشاوران این بخش میگه که اینجور موضوعی به خاطر ترکیب گناه و تمایل جنسی تجدید شده.

اونا دیگه از دستگاه های دیجیتال اشتراکی استفاده نمی کنن:

بعضی از افراد ممکنه بر این باور باشن که آدما به هنگام بروز خیانت زمان زیادی رو پای رسانه های دیجیتال و فناوریای موجود صرف کنن تا با کسی که تازگیا با اون اشنا شدن رابطه برقرار کنن. اونا فکر می کنن همسرشون در این شرایط باید مدت زمان زیادی رو صرف صحبتای پنهونی با گوشی موبایل کنه. بله به کار گیری فناوری مطمئنا می تونه ارتباطات رو ساده تر کنه با اینحال به کار گیری اینجور مواردی باعث می شه مخفی کردن رابطه کمی سخت باشه.

خیلی راحت میشه حرکات و تصاویری که افراد در شبکه های اجتماعی به اشتراک می ذارن رو پیگیری کرد. نمونه های زیادی وجود داشته که در اون به کار گیری فناوری باعث اشکار شدن روابط پنهونی گشته. در موارد گذشته آدمایی که به همسر خود خیانت می کردن به کار گیری این دستگاه ها و فناوریای جدید رو کنار گذاشته ان.

در این شرایط به کار گیری دستگاه های فناوری کم میشه و افراد زمان کمی رو در رسانه های اجتماعی صرف می کنن و در ساعتای غیر عادی روز به انجام تمرینات ورزشی می پردازن.

اونا بیشتر از قبل پرحرف شدن:

ممکنه فکر کنین آدمایی که به شما خیانت می کنن دیگه حوصله صحبت کردن با شما رو ندارن اما عکس این موضوع صادقه. اونا شدیدا به شما علاقه مند می شن و پرحرف تر از قبل هستن.

در اینجور شرایطی دوست دارن همه کارایی که انجام دادین رو با جزییات کامل براشون تعریف کنین. هر چقدر بیشتر حرف بزنین اونا رو بیشتر به خود جذب کردین. حفظ ظاهر در این شرایط می تونه جلوی شک کردن طرف مقابل رو بگیره.

اونا ممکنه در مورد موضوعات یا سرگرمیایی صحبت کنن که قبلا هیچوقت هیچ گونه تمایلی به اون نداشتن.

مثلا ممکنه یهویی به موارد سیاسی یا ورزشی که قبلا علاقه ای به اون نداشتن علاقه نشون بدن.

کارایی رو خارج از برنامه روزانه خود انجام میدن:

سفرهای کاری یا صرف ساعتای دراز مدت در دفتر کاری و نیامدن به منزل در شب ممکنه نشونه های هشداردهنده واضحی باشه اما بعضی از افراد برنامه کاری انعطاف پذیری دارن و اینجور نشونه های تکراری ممکنه به شناسایی خیانت کمکی به شما نکنه.

در طول ۱۰ سال گذشته روش کار کردن و جایی که افراد کار می کنن بسیار تغییر کرده. حالا بیشتر افراد پشت میز نشین نیستن و همیشه در حال حرکت ان.

بخاطر این شناسایی و بررسی تغییرات ایجاد شده در برنامه روزانه افراد کمی سخته. با اینحال بعضی از افراد ممکنه فهمیده باشن شوهرشون کارای عجیب و غیر عادی رو خارج از برنامه روزانه اش انجام میده که قبلا هیچوقت اینجور کارایی رو نمی کرده. مثلا فردی که همیشه به مدرسه فرزندش میره ممکنه با مادر یکی از بچه ها رابطه پنهونی داشته باشه.

اونا از تعهد مالی به برنامه های درازمدت دوری می کنن:

وقتی که فردی در حال ایجاد رابطه با فرد دیگه ایه ممکنه خیلی راحت دچار مشکل مالی شه. اما در این شرایط فقط به دنبال رسیده های غیر قابل توضیح از رستورانای گرون، وعده های غذایی اون چنانی یا هدیه های گرون نباشین.

بیشتر آدمایی که به همسرشون خیانت می کنن حسابای جداگونه ای دارن و بعضی از اوقات به درستی نمی دونن چه مقدار پول در هر کدوم از حساب هاشون دارن و در آخر ماه به این نتیجه می رسن که دچار مشکل مالی شدن.

در اینجور شرایطی افراد ممکنه نخوان در مورد برنامه های مالی دراز مدت صحبت کنن. مثلا فرد ممکنه تعهد مالی به موارد بزرگ و دراز مدت از خود نشون نده.

نشونه های خیانت

دلیل خیانت زن به شوهرش چیه؟

اختصاصی خیانت روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *