چگونه بفهمیم نامزدمان خیانت میکند؟

خیانت نامزد

چه خبره؟ نامزدتون وقت زیادی با یه خانوم خاص در کتابخونه درس می خواند یا می ببینن که نگاه های معناداری رو در مهمانی با دخترهای دیگه ردوبدل می کنه. یا شاید هم از اینکه زیادتر از اندازه طبیعی موقع حرف زدن با دوستان خانمش تماس برقرار می کنه یا هر زمان که به صفحه موبایلش نگاه می کنین، اسم یه خانوم رو می ببینن که به اون اس ام اس می زند،  ناراحتید.

اگه دوست دارین بدونین که با این کارا واقعاً در حال خیانت به شماس یا نه و اینکه چه باید بکنین، این متن رو دنبال کنین.

به گزارش آلامتو به نقل از مردمون؛ اول اینکه باید بگیم زود نتیجه گیری نکنین. مهمترین قسمت در برخورد با این مسئله اینه که اول مطمئن شید که این حساسیت شما واقعاً مناسب هستش یا خیر.

خانوم ها خیلی وقت ها اونقدر به بعضی چیزها فکر می کنن که دیگه واقعیت اون موضوع رو نمی بینن. بدون اینکه بفهمین ممکنه بی اعتمادی درون خودتون یا رابطه تون اتفاق بیفته.

اگه به اون اعتماد نداشته باشین، بعضی وقتا به طور نادرست تصور می کنین که در حال طنازی با دختران دیگه س و این انتظار باعث می شه دوستی های خیلی پاک و ساده اون با بقیه رو به شکل خیانت ببینین.

تلاش کنین خیلی وارد بطن داستان نشید؛ مردها مثل زن ها فکر نمی کنن. در ۹ مورد از ۱۰ مورد، واسه اون درس خوندن با یه خانوم یا اس ام اس دادن به یه دوست خوب هیچ معنا و معنی خاصی نداره. این شمائید که باید تصمیم بگیرین با این مسئله مشکلی دارین یا نه.

موقعیت رو دوباره آزمایش کنین و یادتون باشه: مرز بندیا و رفتار آدما ملاک اصلیه. هممون می دانیم وقتی عملی رو از چارچوب اون بیرون می بیارید خیلی بیریخت به نظر می رسد. هیچ فرقی نمی کنه! یادتون باشه که ممکنه شما از جایی وارد اون موقعیت شده اید که همه چیز وارونه به نظر اومده باشه. به همون اندازه، عمل یا حرف مهمه. مثلاً، «مرسی از اینکه اون کتابو بهم دادی» حتماً نشونه شیطنت کردن نیس ولی «بیا امشب درس بخونیم» جای سوال داره.

اگه برداشت شما این بوده که حرف یا عمل اون شیطنته یا اینقدر بد بوده که موجب ناراحتی شما شه، زمان اون رسیده که موضوع رو با اون مطرح کنین. همونطور که قبلاً گفتیم، وقتی مردها رو به طنازی محکوم می کنیم، معمولاً تصور می کنن کار اشتباهی انجام نداده ان و این باعث حساسیت این موضوع می شه. رمز کار اینه که عاقلانه و بالغانه با موضوع برخورد کنین.

هر کاری می کنین یادتون باشه که اصلا واسه تلافی کردن شمام شروع به شیطنت نکنین. این فقط جنگی راه می اندازد که هر کدامتون نشون بدید کدوم تون بی فرق تره و این بیشتر از قبل به رابطه تون آسیب می زند. و جار و جنجال هم راه نیدازید یا شروع به فرستادن اس ام اس ها خشن نکنین و تلاش هم نکنین که خاموش و بی فرق باشین. باید با اون حرف بزنین.

از اینا مهمتر، باید وقتی که آروم شدید موضوع رو به میان بیارین. نباید بذارین احساس کنه که از جایگاه بالاتر می خواهید به اون حمله کنین. باید به اون منتقل کنین که ناراحت هستین نه عصبانی: نشون دادن عصبانیت باعث عصبانی شدن دوطرفه اون و رفتن اون به حالت دفاعی می شه.

اگه حرفتون رو قبول نکرد، تلاش کنین با اون صلح کنین. از اون بخواین قول بده در رفتار خود با خانمهای دیگه بیشتر دقت کنه و شمام درعوض قول بدین دیگه زود درمورد اون قضاوت نکنین.

اگه مشکل بازم ادامه داشت، دیگه وقت اون هستش که درمورد ماندنتان در اون رابطه بیشتر فکر کنین. اگه منطقی از اون می خواهید که بخاطر ناراحت شدنتون، مراقب رفتارش باشه و اون به اون احترام نگذاشت، دیگه می تونید بگید که این مرد فردی خودخواه س و شما و احساساتتون به اندازه کافی واسه اون مهم نیستین.

بعضی از مردها به طور ذاتی اهل شیطنت هستن و بعضی اوقات حتی وقتی تو یه رابطه جدی هستن هم به این کارا ادامه میدن و بیشتر وقت ها هم واقعاً هیچ خبر خاصی بین اون و اون دخترهای دیگه نیس. شما نمی تونید شخصیت اون رو عوض کنین؛ اگه خودش هم نتونست این کار رو بکنه یا شما باید اون رو همونطور قبول کنین یا از اون رابطه بیرون برید.

یادتون باشه هدیه خریدن های اون به معنی قول دادن واسه تغییر نیس و لبخندهایش هم قراردادی نیس که تضمین کنه دیگه اون رفتارها رو تکرار نمی کنه. شاید وقت اون باشه که از اون رابطه بیرون برید و کسی رو پیدا کنین که واسه احساساتتون ارزش قائل باشه.

هنوز شک دارین؟ نظر دوستان قابل اعتمادتون که اون رو می شناسن رو هم سوال کنین. از دوستی نباید سوال کنین که چون فکر می کنه باید با شما موافقت کنه نظرتون رو تایید کنه. از دوستای خود اون هم نپرسید؛ به احتمال ۹۹٪ خبرش رو به اون می رسونن.

این فقط بخاطر اینکه نتونسته اید مثل یه آدم بزرگ جلو بیایید و به خودش حرفتون رو بزنین عصبانی اش می کنه. اما از همه اینا مهمتر، اگه رفتارای اون شما رو ناراحت یا شکاک کرده، همیشه حرف زدن بهتر از نگه داشتن اون در دلتونه. می تونید خیلی منطقی مرزهایی رو واسه اون مشخص کنین و شاید هم ببینین فقط نیاز به کمی اطمینان دادن بیشتر اون داشته اید.

نشونه های خیانت

دلیل خیانت زن به شوهرش چیه؟

خیانت مردمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *