چگونه بفهمیم پسری ما را برای ازدواج میخواد؟

یکی از موارد اصلی که بوسیله دختران و پسران جوون به عنوان دلیل دوستیا و آشناییای قبل از ازدواجشون عنوان می شه آشنایی به قصد ازدواجه. معمولاً در این جوری روابط یکی از دو طرف به دیگری قول ازدواج داده و از ایشون می خواد به خاطر شناخت بیشتر یه مدت با هم در رابطه باشن.

اما بدیش اینه ممکنه بعضی به قول و قرارهایشان وفادار نبوده و تنها قصد سوء به کار گیری فرد مقابل رو داشته باشن. به خاطر همین لازمه که افراد بتونن میان راست و دروغ تفاوت قائل شده و خود رو از عواقب بد اینجور مسئله ای محفوظ داشته باشن.

از کجا بفهمیم پسری ما رو واسه ازدواج میخواد

معمولاً در رفتار و افکار کسائی که با دادن وعده دروغین تلاش در اغفال فرد مقابل دارن نکاتی دیده می شه که با کمی دقت در اونا میشه نسبت به قصد فرد مقابل آگاهی حاصل کرد.

مهمترین این مسائل و رفتارها عبارتند از:

اصرار بر مخفی موندن رابطه

معمولاً این افراد اصرار دارن که هیچ کدوم از اعضای خونواده و حتی دوستان از این ماجرا با خبر نشن. هرچند ممکنه اونا دلایلی مانند نامساعد بودن شرایط، ترس از مخالفت دور و بری ها و … رو دلیل این درخواست معرفی می کنن اما چون واقعا قصد ازدواج ندارن از اینکه شما این موضوع رو با بقیه در میان گذاشته و اونا شما رو راهنمایی کنن و هم اینکه به خاطر دوری از جدی شدن رابطه از راه باخبر شدن خونواده ها، میخوان این رابطه مخفی بمونه.

پیشنهاد ازدواج در شروع آشنایی

اگه فردی بدون هیچ آشنایی قبلی با شما در همون اولین برخورد پیشنهاد ازدواج داد باید کمی با احتیاط شید. چیجوری ممکنه در اولین برخورد، شخصی اینجور پیشنهاد مهمی به شما بده بدون اینکه هنوز شما رو درست شناخته باشه؟ در اینجور مواردی شایدً ویژگیای ظاهری مانند زیبایی، وضعیت مالی، تحصیلی و… شما فرد مقابل رو تحت تاثیر قرار داده و ایشون از دادن پیشنهاد ازدواج به شما اهداف دیگری داره.

پیشنهاد ازدواج پس از رد درخواستای غیرمنطقی

اگه فردی که با اون آشنا شدین پس از اینکه شما به درخواستای غیرمنطقی ایشون در زمینه های جور واجور مثل صمیمیت جسمی یا درخواست کمک مالی جواب منفی دادین به شما پیشنهاد ازدواج داد بدونین که اون فقط به دنبال راهی واسه رسیدن به خواسته های خویشه و به محض اینکه نیازهایش ارضا شه قول و قراهایش رو زیر پا می ذاره.

تمایل نداشتن به صحبت کردن درباره ازدواج

اگه فردی که به شما قول ازدواج داده از صحبت کردن در این باره طفره میره دقت خود رو کمی بیشتر کنین. اگه ازدواج واسه ایشون یه هدف باشه مانند هر هدف دیگری بریا رسیدن به اون برنامه ریزی کرده و تلاش می کنه.

به خاطر همین باید در مورد اون با شما صحبت کنه تا به کمک هم تصمیماتی در پیش بگیرین و گامایی وردارین که شما رو به هدفتون نزدیک تر کنه. مثلاً ممکنه فردی تصمیم بگیرین که در کلاسای آموزش مهارتای زندگی شرکت کنه یا به دنبال پیدا کردن شغلی باشه. به هر حال وقتی که فرد قصد انجام کاری داره حتماً در مورد آ ن فکر و اقدام می کنه.

انداختن ازدواج به سالای بعد

اگه فردی که با اون آشنا شدین میگه با اینکه علاقه بسیاری به شما داره اما دست کم تا پنج سال دیگه شرایط ازدواج رو نداره و از شما می خواد که به خاطرش صبر کنین، باید در صحت گفته های ایشون شک کنین. بهتره دلایل ایشون رو بشنوین و به اون بگید که لازم نیس در شروع زندگی همه شرایط ایده آل باشه و شما از اینکه در کنار ایشون واسه ساختن زندگی تون تلاش کنین حال می کنین.

ازدواج سالم چیجوریه؟

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

ازدواج تبیان عشق چیجوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *