چگونه بلند پرواز باشیم؟

ambitions keys to Prosperity,بلندپروازی

قصد بلند پروازی دارین؟ در این مقاله ۳ راه حل اساسی واسه بلند پرواز بودن رو یاد میگیرید:

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ اگه موفقیت آسون بود، همه موفق بودن. اما نیس. رسیدن به موفقیت لازمه بلندپروازیست

. بر اساس گفته مشاور ارشد روش زندگی، کریستین مایکلسون، در صورت رعایت دو نکته، موفقیت دوری ناپذیره: “پا رو بالاتر از دنیای عادی خود بذارین” و “عزت نفس خود رو تقویت کنین.”

این دو مورد موفقیت رو تضمین می کنه و تنها عامل تعیین کننده ایی که در راه رسیدن به موفقیت باقی می موند، زمونه.

اگه لازم می دونین که بلندپروازی رو بیاموزید تا قدم های مورد نظر رو وردارین، اینجا به ۳ روش که می تونید به طور قطع بر اون ها متمرکز شید، اشاره می شه.

  1. محیط رو سبک سنگین کنین

تعداد آدمایی که از اهداف شما در زندگی پشتیبانی می کنن، چند نفره یا اینکه افراد بلندپرواز در دور و بر خود دارین؟ اگه فکرتون به هیچکی نمی رسد، این یه مشکله. باید در جمع افراد بلندپرواز قرار بگیرین. اون ها به شما انگیزه میدن و به احتمال زیاد با وجود اون ها سریع تر به اهداف خود می رسید.

جویا شید که در کجا می توان افراد هم عقیده رو پیدا کنین. چند مورد از اون مکان ها عبارتند از:

  1. جلسه های آنلاین
  2. گروه های پیشگام
  3. نشست های گروهی
  4. باشگاه های ورزشی

ظرف ۱۴ روز آینده، دست کم یه فرد بلندپرواز رو پیدا کنین و با اون رابطه برقرار کنین.

هم اینکه کتابی در مورد بلندپروازی بخونین تا بلندپروازیتان بالاترین درجه بگیره. این کتاب می تونه کتابی الهام بخش، کتابی جنگی یا بیوگرافی از موفقیت افراد باشه.

  1. اهداف خود رو وسعت بخشید

هدفی بی ثمر که آسون الوصول باشه رو مورد توجه قرار ندین. اگه درصدد کسب موفقیتی خیره کننده هستین، باید خود رو مجبور به انجام کارای سخت کنین. شاید تصور کنین که مورد توجه قرار دادن اهداف کوچیک مهارپذیر، هوشمندانه س، حال اینکه اگه اهداف بزرگی رو در سر بپرورانید، احتمال اینکه به اون ها تحقق بخشید بیشتره. اهداف خود رو یادداشت کنین.

اینجوری کاغذ مرجعی دارین که باید از اون پیروی کنین. همین امروز هدفی والا رو در نظر گرفته و اون رو یادداشت کنین و بعد ظرف همین هفته دست کم یه قدم به طرف تحقق اون وردارین.

  1. منفی بافی ها رو ندیده بگیرین

شاید این رو زیاد شنیده باشه، اما حقیقت همینه. ذهن شما مثل یه اسفنجه، پس مهمه که بر اهداف خود اصرار کنین. این بدون معناست که به افکار منفی گوش ندین.

این نبود گوش دادن به افکار منفی شامل خودتون هم می شه. بعضی وقتا خود ما بدترین منتقدان خودمون هستیم. هروقت در صدد انجام اقدامی جدید هستین، این رو در نظر بگیرین.

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

چیجوری ترس از نا امید کردن بقیه رو از بین ببریم؟

آی بانو چیجوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *