چگونه به بهترین شکل خط لب بکشیم؟

آموزش خط لب

همه می تونن از کمی خط لب سود ببرن. درحالی که خط لب کشیدن می تونه این امکان رو بسازه که یه ظاهر قدیمی و  از مد افتاده و لب هایی زیادتر از اندازه کلفت و غیر طبیعی داشته باشین. حالا زمان اون هستش که خجالت از خط لب کشیدن و نگرانی از اینکه شما رو مانند یه زن از مد افتاده نشون بده رو کنار بذارین.

ما در ادامه براتون سه روش موثر آورده ایم تا خط لب تون به بهترین وجه موثر شه :

رنگ های رنگ پوست: واسه شکل دادن

به چه دلیل خط لبی استفاده کنیم که به طور کامل همرنگ پوستمون باشه؟ رنگ های همرنگ پوست می تونن با پر کردن خطوط لب ها واسه منطبق کردن شکل لبا با صورت، به لب های شما شکل بدن. این یه فوت وفن فوق العاده واسه رسیدن به یه ظاهر خیره کننده مانند کمون الهه های یونانیه.

اما این خط لب ها واسه شکل دادن لب های ناهموار عجیب عمل میکنن، به خصوص وقتی که بعد از استفاده، یه رژلب براق و یا مایع بزنین. با این کار خط لب شما به سختی قابل تشخیصه.

رنگ های همرنگ: شکل دادن و کشیدن زوایای لب ها

بعضی وقتا که عجله دارین، ممکنه هنگام کار کردن با برس های لب واسه کشیدن اون خط های هنرمندانه که همیشه میکشین، دچار اشتباه شید. با به کار گیری یه مداد لب که تا حد ممکن همرنگ رژلبتانه، در وقت و زمان تون صرفه جویی کنین. با این کار شما یه خط ظریف و کرمی دارید که می تونین داخل اون رو با رژلب پر کنین.

اگه خط لبی بکشین که در تموم روز بمونه، رنگ زدن به مرکز لب هاتون سرعت بیشتری می گیرد. در این صورت می تونید از کشیدن سریع رژلب به لب هاتون بدون نیاز به دقت در خط های ظریف، دقیق و زاویه ها لذت ببرین.

رنگ های تیره: کانتور کردن

خط لب های تیره معروفیت زیادی ندارن اما اگه درست ترکیب شن، می تونن واسه کسائی که آرزوی لب های بزرگ تر دارن فوق العاده عمل کنن. یه بار خط لب تیره دور لب هاتون و رژلبی نرم و کمرنگ تر واسه پر کردن لب هاتون رو امتحان کنین. از یه قلم موی لب استفاده کنین و رنگ ها رو در جایی که بهم می رسند به دقت ترکیب کنین.

با این کار یه ظاهر سایه ای داره که ظاهر تزریق کردن ژل به لبا رو القا میکنه. نمی خواهید با ظاهری عجیب وغریب از خونه خارج شید؟ هرچه سایه ها تو یه خونواده رنگ به هم نزدیکتر باشن، یافته های ظریف تری به دست می بیارید.

چیجوری در پیری هم جوون به نظر برسیم؟

چیجوری با آرایش جوون شیم؟

آرایش صورت سرخاب سفیداب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *