چگونه به طرز تفکر افراد موفق برسیم؟

 • همیشه به جای دقیق شدن و فوکوس کردن روی مشکلات زندگی روی فرصتا تمرکز کنین:

 • حتما شمام این جمله قدیمی رو شنیدین که میگه افراد پولدار و موفق همیشه نیمه پر لیوان رو می بینن. روشی که شما در اون لیوان مورد نظر رو توصیف می کنین می تونه مثبت یا منفی بودن افکار شما رو تعیین کنه. افراد پولدار معمولا طرز فکر مثبتی دارن و روی فرصتا تمرکز می کنن در حالیکه افراد فقیر بیشتر به مشکلات زندگی فکر می کنن. اونا از شکستای احتمالی ترس دارن. افراد پولدار به دنبال رشد احتمالی در هر فرصتی هستن و منافع حاصل از هر کاری رو آزمایش می کنن. براساس ترسای خود انتخاب نکنین. شما خواهید شنید که ذهنتون میگه اگه همه چیز خوب پیش نره چه اتفاقی میفته؟ اگه این روش کارساز نباشه چی می شه؟ در این جوری شرایط به خودتون بگید اگه روشی که واسه انجام کارام در پیش گرفتیم کارساز و به درد بخور نباشه از ایده های جور واجور دیگری استفاده می کنم. به جای این افکار منفی، مثل افراد پولدار فکر کنین. به خودتون بگید این روش حتما کار می کنه و من مطمئن هستم که کارساز هستش.همیشه انتظار موفقیت رو داشته باشین. به خود و توانایی هاتون اعتماد کنین و از فرصتا بیشترین بهره رو ببرین.

  1. بازی پول رو فقط واسه برنده شدن انجام بدین:

  خوب اجازه بدین تصور کنیم که شما در حال انجام یه بازی هستین. اگه بخواین همه زمان خود رو واسه دفاع صرف کنین چه فرصتایی واسه برنده شدن دارین؟ حتما شمام با من موافق هستین که در این شرایط احتمال برنده شدن خیلی کم و در بیشتر موارد صفره. اما این همون روشیه که بیشتر آدما به هنگام بازی پول انجام میدن. به جای ایجاد ثروت و دارایی بیشتر اونا روی زنده موندن و حفاظت از پولایی که دارن تمرکز می کنن.هدف شما باید ایجاد ثروت بیشتر باشه. قصدایی که تو سرتونه مقدار پولی که به دست می بیارین رو تعیین می کنه. از پولای خود مراقبت نکنین، این روش نمی تونه باعث افزایش اون شه. روی اون سرمایه گذاری کنین، خطر پذیر باشین و از منافع موجود لذت ببرین.

  1. با افراد مثبت اندیش و موفق در رابطه باشین:

  تلاش کنین خود رو با ایجاد رابطه با افراد موفق و مثبت اندیش تشویق کنین. اونا رو الگوی خود بذارین و چگونگی انجام کاراشون رو یاد بگیرین. از راه هدف دارا و فوت وفنای اونا واسه ایجاد موفقیت در زندگی خبردار شین. سپاسگذار باشین که اونا قبل از شما موفق شدن. شما دیگه احتیاجی نیس مثل اونا واسه پیدا کردن روش ها و فرایندهای موفقیت بجنگین و خود رو به رقابت بکشین. به خودتون بگید اگه اونا تونسته ان پس به چه دلیل من نتونم؟ روش هدف دارای داخلی و خارجی اونا رو الگوی خود بذارین. می بینین که دقیقا همون نتایجی رو به دست می اورید که اونا گرفتن. روی بنت در این باره میگه: دور و بر خود رو با آدمایی پر کنین که به رویاهای شما باور دارن ، ایده هاتون رو مورد تشویق قرار میدن و از آمال و آرزوهاتون پشتیبانی و پشتیبانی می کنن. این افراد بهترینا رو واسه شما میخوان.

  1. خود رو بزرگ تر و قوی تر از مشکلاتتون بسازین:

  سفری که شما واسه به دست آوردن ثروت شروع کردین پر از پیچ و خما، مشکلات، تردیدا و رقابتای بسیاره. این جاده پر از دام هاییه که می تونه شما رو از رسیدن به اهدافتون باز داره. واسه همینه که بیشتر افراد دوست ندارن وارد این جاده شن. به طور خلاصه، این افراد دوست ندارن در زندگی خود مشکلاتی داشته باشن. افراد پولدار تلاش نمی کنن از مشکلات دوری کنن. اونا از مشکلات واسه رشد خود استفاده می کنن.هرچقدر مشکلاتی که براتون به وجود می اید بزرگ تر باشه شمام بزرگ تر میشین. شما می تونین در آینده کار و کاسبیای بزرگی رو مدیریت کنین. خود رو به اندازه ای بزرگ کنین که بتونین در آینده هر مشکلی رو مدیریت کنین. این همون روشیه که به ثروت و موفقیت میرسه. از مشکلات خود روی برنگردانید، از اونا دوری نکنین و شاکی نباشین. یه مبارز مالی باشین و بر خود پیروز شید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *