چگونه برای زنان جذاب باشیم؟

جذابیت زن مرد

آقایون عزیز اگه می خواین همیشه واسه همسرتون جذاب باشین ، نکات زیر رو بخونین و رعایت کنین و حواستون باشه که عشق نیاز به مراقبت دائمی داره !

به گزارش آلامتو به نقل از آی بانو؛ پیشنهادای ربکا رو بخونین تا بدونین واسه جذابیت بیشتر در بین خانوما چه کاری باید انجام بدین :

۱. کاری به برنامه تناسب اندامش نداشته باشین!

بدن خانوما هیچ ربطی به شما نداره.ما می تونیم غذای سالم خورده و هر روز ورزش کنیم یا غذای نا سالم خورده و اصلا ورزش نکنیم.چگونگی رفتار ما با بدنمون فقط به خودمون و شاید دکترمان مربوطه!ما می تونیم هرچقدر که دوست داریم چاق باشیم!هیچی وحشتناک تر از مردی نیس که در امور مربوط تناسب اندام خانوما دخالت کنه!

۲. به اون نگید که باید با اندامش چیکار کنه!

همونطور که گفتم،بدن اون به خودش مربوطه!شما می تونین ظاهر باب میل خودتون رو داشته باشین (رنگ مو، خالکوبی و…) اما حق ندارین اونو از داشتن ظاهر مطلوبش منع کنین.تغییراتی که ما آدما بر بدن خود اعمال می کنیم یه جور بیان شخصیته.وقتی مردی به زنی در مورد این تغییرات دستور میده، واقعا جلوی این بیان شخصیت رو میگیره که کار غم انگیزیست.اگه می خواید از نظر همسرتون جذاب باشین، از قضاوت چگونگی بیان شخصیتمون دست وردارین.

۳. نژاد پرست نباشین!

خوب نژاد پرست نباشین!چون خیلی زشته!اصلا احتیاجی به توضیح بیشتر هم نداره!

۴. کاری به این نداشته باشین که اون چقدر زنونه یا مردونه س!

بعضی زنا حوصله آرایش و پیرایش ندارن(از ناخن گرفته تا موهای بدن).پس ما رو سرزنش نکنین!ما خود به نبود تطبیق خودمون با استانداردای موجود در جامعه در مورد زیبایی زنان آگاهیم!پس احتیاجی به سرزنش اضافی شما نیسـت!اصلاح نکردن دست و کنار اومدن با اون در این دوره و زمونه جربزه بسیاری می خواد!از طرف دیگه با رفتارای ((دخترانه)) زنان مخالفت نکنین.اگه از آرایش کردن و لباس صورتی پوشیدن حال می کنه، مانعش نشید!

۵. حامی اون باشین!

خود رو با اون برابر بدونین.اونو کنترل نکنین.هیچی بیریخت تر از مردی نیس که می خواد تموم اطرافیانش رو کنترل کنه!اینکار باعث ایجاد احساس نبود امنیت در برابر جنس مخالف در زن می شه.مردانی با احساسات نا امن(شکاک) زن رو سرد مزاج می کنن؛ مخصوصا وقتی تلاش می کنن به زن بقبولانند که واسه ایجاد حس مردونگی تو یه مرد باید تحت سلطه و کنترل اون در بیاد.

۶. زن جنگ نباشین!

اینجور جمله ای تا حالا از دهن هیچ زنی خارج نشده : “عزیزم من عاشق وقتی هستم که به من می گی کارم فقط پخت و پز و رفت و روبه و جایگاهی در اجتماع ندارم”!

۷. با کودکان مهربون باشین!

اگه بچه نمی خواین،با کسی که بچه داره ازدواج نکنین.اما اگه اون بچه داره و شمام خونواده ای می خواین،چه فرقی داره که بچهش از شما باشه یا خیر؟ از خود گذشتگی یه مرد در برابر کودکان بسیار جذابه.مخصوصا وقتی که این بچه ها ، بچه خودش نباشن.

۸. انتظار نداشته باشین!

این مورد خیلی مهمه!توقع داشتن از همدیگه کار درستی نیس.دلیل کار کردن واسه همدیگه باید اهمیت عشق شما به هم باشه ، چون که تو یه رابطه سالم ، ۲ طرف واسه خوشحالی هم تلاش می کنن.تنها وقتی که باید از خانوم خود انتظار آشپزی داشته باشین، وقتیه که اون میگه : من می خوام برات آشپزی کنم!علاوه بر اون ، “جای زن در آشپزخانه س” هم دیگه قدیمی شده!

۹. عکسای تکی و عکس غذا هاش رو مسخره نکنین!

درسته که بعضی افراد در به کار گیری شبکه های اجتماعی زیاده روی می کنن؛ اما عکسایی که خودمون از خود می گیریم ، یه جور بیان احساسات و تلاش واسه دیده شدن به اون شکلیست که دوست می داریم.فکر نکنین که این کار رو واسه جلب توجه می کنه، چون بی احترامیست!گرفتن عکس از خود یه جور شناخت از خوده.ما با عکاسی از چیزی که دوست داریم و اشتراک اون عکسا به بقیه این فرصت رو می دیم تا هویت مارا بشناسن.ما می خوایم تا درکمون کنن.اگه با اون بیرون می رید و اون در رستوران از غذای خود عکس میگیره، شاید به این معناست که اوقات خوشی رو میگذرونه و از کنار شما بودن خوشحاله.اگه نبود که از این لحظه عکسی نمی گرفت! پس به جای مسخره کردن،از اون پشتیبانی کنین.

۱۰. با دوستانش کنار بیایید!

اونا قبل از شما در زندگی اون بودن،پس به اونا احترام بذارین.اون ” دختران سر به هوا ” دوستان خوب اون بودن،پس تلاش در جدا کردن اونا از همدیگه نکنین.اونا حریف شما نیستن!

وقتی مردی به شکلی رفتار میکنه که انگار دوستان خانمش ، تهدیدی واسه اون هستن ، باعث می شه تا مردی شکاک و بی اعتماد به نظر بیاد؛ که یه جور بی احترامیه واصلا جذاب نیس.

۱۱. پذیرای اون باشین و فقط گوش نکنین ، جواب بدین.

همه از اینکه کسی با دقت به سخنانشون گوش دهد، حال می کنن.زنان از اینکه مردان علاوه بر گوش دادن،با اونا تعامل برقرار کرده و جواب هم میدن حال می کنن و تنها سر تکون دادن و آهان گفتن کافی نیس، وارد بحث شید؛ مخصوصا وقتی که ما میدونیم شما به این موضوع علاقه ای ندارین. واسه ما مهمه تا بتونیم با مخاطب خاص خود در مورد موضوعی که برامون مهمه صحبت کنیم و بدونیم که اون مخاطب خاص به ما عکس العمل و جواب مناسب و خاصی میده، حتی وقتی موضوع مورد بحث براش بی معنا باشه.

۱۲. اول فکر کنین و بعد صحبت!

بدونین چه وقت می خواین حرفی بزنین که مشکل ساز می شه و اونو به زبون نیارین! زنان قدردان مردانی هستن که خودآگاهی بالایی دارن و روی سخنان خود خوب فکر می کنن و هرچه به ذهنشون بیاد به زبون نمیارن.هم اینکه تلاش کنین بفهمین چه وقت دور وبریا تون قصد بیان سخن مشکل سازی رو دارن .اگه همکارانتون سخنان نژادپرستانه و زن ستیزانه ای می گن،به اونا تذکر بدین!بدونین که به عزیزانتون چه می گین.اگه به همسر خودتون بگید که با این لباس خاص ، خنده دار می شه،اون با هربار پوشیدن اون لباس حرف شما رو به یاد می آورد. بدونین که چه می گین و می خواین همیشه اونو در خاطر داشته باشه یا خیر؟ چون که شاید اگه واقعا براتون ارزش قائل باشه ، حرفتون تا ابد در خاطرش می مونه. اگه برامون مهم باشین،فراموشتان نمی کنیم.

چیجوری همیشه قشنگتر به نظر برسیم؟

چیجوری در عکس قشنگتر باشیم؟

آی بانو جذابیت عشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *