چگونه بفهمیم پسری عاشق ما شده یا نه؟

واسه خیلی از دختران این سوال واقعا مهمه که مرد مورد نظرشون واقعاً اونا رو دوست داره و دوست داشتنش به ازدواج ختم می شه یا نه؟ در این مقاله تلاش میکنیم به بررسی این سوال پبردازیم:

به گزارش آلامتو و به نقل از مردمون؛ تنها سوالی که هیچوقت نمی شنوید مردی که تازگیا با یه دختر آشنا شده سوال کنه اینه: « به من معتقد می شه؟» به نظر می رسد این سوال ها و تردیدها واسه خانوم هاست.

خانوم ها در همه سنین و فرهنگ ها شدیدا می خواهند جواب این سوالات رو در روابط خود بدونن: منو دوست داره؟ به من جدی فکر می کنه؟ روزی به من معتقد می شه؟ هممون این تردیدها رو در روابطمون تجربه کرده ایم. قابل درکه.

وقتی با قلبتون وارد رابطه ای می شید، ممکنه ماه ها، و سال هایی از عمرتون رو بفهمین با مردی بوده اید که هیچوقت نمی خواسته رابطه اش رو با شما جدی تر کنه و شما رو تا آخر عمر کنار خود داشته باشه. وضعیت شما بعد از به آخر رسیدن این رابطه ها هم خیلی باحال نخواد بود.

پس واسه جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی مون و شکسته نشدن قلبمون چه می تونیم بکنیم؟

اینجا به ۵ علامتی اشاره می کنیم که نشون می دهد یه مرد هیچوقت به شما معتقد نمیشه، چه الان و چه در طولانی مدت.

  1. هیچی واقعی درمورد اون نمی دونین

ممکنه ساعت ها و ساعت ها تو یه روز با یه نفر حرف بزنین ولی هیچی واقعی درمورد اون ندونین. ممکنه جزئیاتی درمورد زندگی اش بدونین ولی نمی دونین که به درستیً کیست و خود واقعی ای که زیر اون ظاهر که از خود نشون می دهد نهفتهه رو نمی شناسید.

وقتی مردی درمورد زنی جدی باشه، همه چیز خود رو با اون در میان می گذارد. اون رو وارد دنیای خود می کنه، نقاط آسیب پذیر خود رو به اون نشون می دهد. این مسئله مهمی واسه یه مرده.

مردها عادت به بیرون ریختن خود و نشون دادن احساسات داخلی شون ندارن و وقتی می خواهند مسائل داخلی خود رو با کسی درمیون بذارن خیلی سخت گیر هستن.

وقتی مردی واسه شما درد دل می کنه، وقتی با شما از آرزوها، ترس ها، امیدها و انگیزه هاش حرف می زند، یعنی روتون سرمایه گذاری می کنه. با سرمایه گذاری کردن روی شما یعنی خودشو به شما معتقد می کنه.

اگه مردی خود واقعی اش رو به شما نشون نده، اگه اجازه نده ببینین که درونش چه خبره، این احتمال زیاده که آینده ای واسه خودش و شما نمی بیند.

اگه شک دارین که مردی درمورد شما جدیه یا نه، به چیزایی که از اون می دونین فکر کنین و ببینین ایا واقعاً می دونین کیست؟

  1. هر چند وقت یه بار چند روز یا چند هفته پنهون می شه، بعد طوری رفتار می کنه که انگار اتفاق خاصی نیفتاده

اگه مردی واقعاً به شما توجه داشته باشه، جایی واسه شما در زندگی اش باز می کنه. حتی اگه کارای زیادی واسه انجام دادن داشته باشه و نتونه چند روزی در دسترس باشه، به شما پیام میده و میگه که بهتون فکر می کنه.

اگه بدون هیچ اطلاعی به تعطیلات در رابطه می رود و اصلاً نگران از دست دادن شما نیس، نشونه خوبی نیس. اگه مردی به قطع بدونه که شما با وجود هر رفتار بدی که از خود نشون بده، همیشه در دسترس اون هستین، هیچ احترامی براتون قائل نشده و به شما معتقد نمیشه.

این رفتارای پنهون شدنش بیشتر راهی واسه اینه که به شما نشون بده این رابطه خیلی جدی نیس و اون آزادی داره هر کاری که دوست داره انجام بده و شما واسه جاهایی که می رود و کارایی که می کنن عامل تصمیم گیرنده نیستین.

  1. می گوید به دنبال رابطه نیس

این به نظر یکی از بدیهیات میاد ولی بدیش اینه اینطور نیس. درواقع، رایج ترین روابط این روزا رابطه جدی نیس. یعنی با مردی آشنا شده اید و بیرون می روید و از پایهً دوست پسر/دوست دختر هستین، جدا از این واقعیت که نیستین.

حقیقت تلخ اینه: وقتی مردی می گوید که رابطه نمی خواهد، چیزی که در واقع می گوید اینه که رابطه با شما رو نمی خواهد.

ممکنه تصور کنین که موقعیت شما هستشثنا هستش و فرق می کنه. ولی مطمئنتان کنیم اینطور نیس. شمام مثل بقیه دخترهایی هستین که در این روابط غیرجدی هستن. شما دختر فوق العاده ای هستین که شایدً خودتون رو دست کم گرفته و خودشو در موقعیتی گرفتار کرده که طرفش اون رو بی هدف به دنبال خود می کشوند و شمام منتظر نشسته اید تا اون در آخر بفهمه که چقدر «خوب » هستین.

اگه به شما می گوید که نمی خواهد وارد رابطه ای شه یا واسه معتقد شدن مشکل داره، لطفاً اون رو جدی بگیرین و درحق خودتون لطف کرده و از اون رابطه بیرون بیایید.

  1. هیچوقت شما رو به قرارملاقاتی واقعی و عاشقانه نمی برد

اگه قرار ملاقات های شما شامل رفتن شما به سینما و فیلم دیدن با هم یا آشپزی کردن شما واسه اونه، یعنی اون شما و رابطه تون رو جدی نمی گیرد.

وقتی مردی واسه آینده اش روی شما سرمایه گذاری می کنه، واسه تحت تاثیر قرار دادنتون هر کاری از دستش بربیاید انجام می دهد و به شما نشون میده که چقدر براش اهمیت دارین.

اگه واسه قرارملاقات هاتون دست کم های خود رو براتون می گذارد، به این معنیه که تصور می کنه شما ارزش تلاش بیشتری رو ندارین. استثناهایی هم هست؟ بعضی وقتا اوقات. ولی حتی اگه مردی پول و کار نداشته باشه، بازم می تونه راه های ارزون و خلاقانه ای پیدا کنه که نشون بده دوستتون داره.

وقتی مردی به دختری واسه آینده خود فکر میکنه، دوست داره اون رو تا جایی که می تونه وارد دنیای خود کنه. دوست داره اون رو به چیزایی که دوست داره معرفی کنه: فیلم ها، موسیقی، کتاب ها، سرگرمی ها. اینا چیزایی نیس که نیاز به سرمایه گذاری مالی زیادی داشته باشه.

اگه این فقط شمائید که تلاش می کنه رابطه تون رو زنده نگه داره و کارای خاص انجام می دهد، نشونه اینه که اون نظر جدی نسبت به شما نداره.

  1. شما رو به خونواده اش معرفی نمی کنه

خیلی از خانوم ها به اشتباه تصور می کنن که وقتی مردی اونا رو به دوستانش معرفی می کنه، خیلی کار مهمی انجام داده. البته شاید واسه بعضی مردها این کار مهم باشه ولی واسه بیشتر اونا اینطور نیس. ممکنه چون جذابید بخواد با اینکار با شما پز بده یا کلاً معرفی کردن دخترها به دوست هاش مسئله مهمی براش نیس.

وقتی در رابطه ای هستین، موضوع آشنا شدن با خونواده ها باید به میان آید. ممکنه فوراً با اونا آشنا نشید ولی باید به ترتیبی به شما بگه که چه زمان می خواد این کار رو انجام بده. دست کم باید بگه که خونواده اش رو از وجود شما باخبر کرده.

اگه درمورد خونواده خود حرف نمی زند یا هر زمان که شما حرف رو به خونواده اش می کشونید، صحبت رو عوض می کنه، نشونه اینه که نمی خواهد شما رو به اونا معرفی کنه.

همونطور که قبلاً گفتیم، وقتی مردی درمورد زنی جدی فکر کنه، اون رو وارد دنیای خود می کنه. با دور نگه داشتن شما از خونواده اش می خواهد به شما حالی کنه که شما رو واسه طولانی مدت در دنیای خود نمی بیند.

البته باید یادآور شیم که بعضی مردها هستن که با هر دختری که آشنا می شن اون رو به خونواده شون معرفی می کنن و این مسئله خیلی مهمی براشون نیس. و شاید خونواده هاشون هم به این مسئله عادت کرده ان. ولی اگه مردی درمورد شما جدی باشه، این جلسه آشنایی رو کمی جدی تر از دفعات قبل خود برگزار می کنه.

هیجان زده یا شاید هم کمی عصبی هستش چون واقعاً دوست داره خونواده اش از شما خوششون بیاد و شمام از اونا خوشتون بیاد. اگه به نظر می رسد که واسه معرفی شما خیلی توجهی نداره می توند به این معنی باشه که هیچوقت واسه آینده روی شما سرمایه گذاری نمیکنه.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

زنان عشق مردمون چیجوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *